Telefon Shpie GORDING GERMANY

1 500 LEK

Shitet nga: niri 26 Maj 01:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
telefon Shpie perdoret dhe per dhomat e hoteleve, sasia 50 cop
Leaflet
Në fillim