Telefon fiks profesional Leboss

Shitet nga: Igli 16 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Tiranë
Vecorite:
-Tregues i statusit te telefonatave
-Perseritje telefonatash
-Telefonata private
-Rregjistron 60 numra ne thirrje hyrese dhe 11 dalese
-Auto-filter per prefiksin lokal
-24 zile te ndryshme
-Clock display
-E pershtatshme edhe per ngjitje ne mur
-Dual tone dialing,redial functions

I ri ne kuti, shoqerohet me fishin perkates te telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim