Shitet faks/fotokopje/telefon fiks

Shitet nga: Faks 29 Sht 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 080 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Panasonic facsimile ne gjendje shume te mire.
Faksi funksionon dhe si telefon fiks,fotokopje.
Blere i ri 25000 leke. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim