Shiten telefona VOIP dhe USB VOIP te paperdorur!

3 000 LEK

3 500 LEK

Shitet nga: SabinaS 05 Qer 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten telefona VOIP dhe USB VOIP, te paperdorur.
Jane perfekt per tu perdorur ne Call Center.
Shoqerohen me CD si manual perdorimi.
Cmimi eshte 3000 Lek te reja/copa, i diskutueshem per telefonat VOIP.
Per telefonat USB VOIP cmimi eshte 1000 Lek te reja/copa, i diskutueshem.
Sasia: Rreth 120 cope. Shiten te gjithe se bashku, ose vec.
Per me shume informacion kontaktoni ne:
+355686721218

In sale VOIP and USB VOIP phones in new condition.
Would be perfect for usage in Call Centers.
Included in the package is the CD with the usage instructions.
The price for VOIP phones is 3000 ALL/phone treatable.
The price for USB VOIP phones is 1000 ALL/phone. Qty: Nearly 120 pcs.
For further information, please contact the number below:
+355686721218
SabinaS
0686721218

WhatsApp:
0686721218
Leaflet
Në fillim