Play station 3

Shitet nga: Alehandro 30 Sht 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 2 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
Play station 3
200 euro nr tel 0683265907
E blere ne amerikë
Jepen 6 disje falas
Levat 2 dhe fisha + play staion 1
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim