Okazion!!! Telefon Yealink VOIP 23 euro

Shitet nga: Telekomunikacion 08 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

25 EUR   35 EUR

Komuna: Tiranë
Telefona voip me dy linja të përdorur.
Bëjmë edhe konfigurime dhe mirëmbajtje voipi, për këto telefona.
linje interneti me fiber,.
Të përshtatshme për zyra ose callcenter
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim