Okazion!!! Telefon Yealink VOIP 23 euro

25 EUR

35 EUR

Shitet nga: Telekomunikacion 08 Gush 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Telefona voip me dy linja të përdorur.
Bëjmë edhe konfigurime dhe mirëmbajtje voipi, për këto telefona.
linje interneti me fiber,.
Të përshtatshme për zyra ose callcenter
Telekomunikacion
0684108407
Leaflet
Në fillim