Bokse dhe mixer

Shitet nga: ... 04 Sht 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
2 bokse njeri 500 w e tjetri 300 w mixer 5 kanale shiten me cmim te arsyeshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim