Shitet telefon fiks ajror

30 EUR

Shitet nga: Telefon 22 Nën 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkodër
Shitet set telefoni fiks ajror, i markes Aton, i sapoardhur nga Zvicra.
Eshte i perdorur shume pak dhe punon perfekt. Ka dy telefona sic shihet dhe ne foto.
Per kontakt 0672644831, ju faleminderit
Leaflet
Në fillim