Okazion Vufer dhe amplifikator

120 LEK

Shitet nga: Armando 28 Gush 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Amplifikator 1200w
Armando
0696918761
Leaflet
Në fillim