RIFORMATIM DHE PROGRAMIM LAPTOP DHE PC

Shitet nga: soni 23 Jan 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Vlorë
Instalim windows I te gjitha tipeve si WINDOWS XP-WINDOWS 7-8-10...INSTALIME SOFTWARESH ANTI VIRUSE ..System utilities dhe gjithcka tjtr qe nevojitet per laptopin tuaj ..per ta ber si te ri memorien e brendeshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim