Program Deti MAXSEA TIME ZERO me harta,rrug ngecje

Shitet nga: MAXSEA 12 Tet 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Vlorë
Hedh program deti MAXSEA me harta, rruge dhe ngecje.Harte e kompletuar.Perdoret per cdo lloj mjeti lundrimi por kryesisht e kemi shituar per anije peshkimi.Ka rruge dhe ngecje qe nga Himara,Durresi,Vjosa,Ishulli I Sazanit, rruget arrijne ne jug deri ne Korfuz te Greqise dhe ne veri deri ne Herceg Novi te Malit te Zi.Ka dhe rruge te anijeve te nisura nga Vlora drejt Italise.
Ky program esht versioni i ri i MAXSEA.
Per me shum kontaktoni ne cel
0694031711 ose 0675376112
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim