formatime laptopi dhe instalime programesh

Shitet nga: stefan 18 Nën 07:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 500 LEK

Komuna: Vlorë
Servisi jone ofron nje perkujdesje teper te madhe kundrejt pajisjeve tuaja dhe nje perkushtim teper te madh ne punen qe ne bejme duke sjell te ju ate cka deshironi.
Ne perfshijme :
-formatimin dhe instalimin e sistemeve operativ (xp , 7, 10, ubuntu, kali linux )(32/64 bit)
-instalimin e programeve kryesor.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim