teknik kompjuteri dhe telefoni

Shitet nga: geldi 11 Nën 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Tel 0693308548 viber (whatsap)
Ne ofrojme format pc,zhbllokin edhe programin tel,pastrin nga viruset, instalim te progr pc me cmime shume te mira .Ju mirepres.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim