Publikuar: Sht 09 2022 05:46

🔥🔥🔥 Shitje & Servis -- Sherbime IT 🔥🔥🔥

LEK

Publikuar: Sht 09 05:46
Shikime: 34
Service Tirana

Shitje & Servis -- Sherbime IT

-Keni probleme me pajisjet tuaja (kompjuter, laptop, monitor, printer, fotokopje,skaner)
-Paisja juaj eshte vjeteruar dhe deshironi ta zevendesoni me pajisje te kohes?
-Ju duhet support teknik ne ambjentin tuaj?

Zgjidhja jemi NE.

Ofrojme support teknik, Servis & Shitje - Sherbime IT prane ambjenteve tuaja.

Ofrojmë shërbimet e mëposhtme pranë ambienteve tuaja.

• Formatime & Programe Baze për individ dhe biznese.
• Instalime Antivirus për individ dhe biznese.
• Rikuperim te dhënash dhe materialesh te fshira.
• Ndërrim pjesësh te dëmtuara si:
Blloqe Ushqimi, Bateri, Tastiera, Borde, Ram, Hdd, Karikues etj.
• Riparim Desktop & Laptop i ç’do lloje problemi .
• Instalim programesh profesionale Inxhinjerike, Arkitekt,Designer.
•Instalim Program Deti Maxsea bashke me harta dhe GPS

Shërbime në fushën IT
Konfigurime për pajisje(Mikrotik,Cisco,UBNT,OLT)
Sisteme Monitorimi
Sisteme Wi-Fi per Hotele dhe Resorte

Për çdo sqarim apo informacion mos ngurroni të na kontaktoni.

———————————
Service Tirana
Tel: +355 67 537 6 112
Mail: [email protected]
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
34

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione