Shitet biznesi per arsye emigrimi

Shitet nga: Sheri 04 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Tiranë
SHITET BIZNESI RIMBUSHJE ELEKTRONIKE, SALLE INTERNETI DHE FOTOKOPJE 4000£. Biznes I ngritur adresa Astir Tirane.... per me te per kontaktoni ne WhatsApp ose nr: +447424548189
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim