Publikuar: Gush 10 2022 05:29

Sherbime IT

LEK

Publikuar: Gush 10 05:29
Shikime: 10

Ofrojmë shërbimet e mëposhtme pranë ambienteve tuaja.

 Formatime & Programe Baze për individ dhe biznese.
 Rikuperim te dhënash dhe materialesh te fshira.
 Ndërrim pjesësh te dëmtuara si:
Blloqe Ushqimi, Bateri, Tastiera, Borde, Ram, Hdd, Karikues etj.
 Riparim Desktop & Laptop i ç’do lloje problemi .
 Instalim programesh profesionale Inxhinjerike, Arkitekt,Designer.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione