Sherbime Formatimi,Azhornimi dhe instalim Driver

Shitet nga: Dhimitri Dhima 04 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Bejm Formatime Kompjutri me sistemin e deshires plus me Drivera te rregullta dhe gjithashtu bejm Instalime programesh sipas kerkeses.

Kontakt ne Whatsapp!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim