Publikuar: Jan 16 2023 09:00

Sherbim IT - kompjutera ,kamera,internet,firewall,iMac

Publikuar: Jan 16 09:00
Shikime: 45
Ofrojme sherbime IT te te gjitha llojeve
-servise per kompjutera software dhe hardware
-servise per komjutera Apple software dhe hardware iMac dhe MacBook
-konfigurime dhe montime kamerash dhe sisteme sigurie
-konfigurime dhe instalime te internetit switch ,firewall,wifi ,etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
45
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0686766500

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione