Publikuar: Tet 31 2022 02:51

Servis TV LCD LED / Pajisje Elektronike

Publikuar: Tet 31 02:51
Shikime: 399
Inxhinier elektronik (me diplome nga Universiteti Politeknik i Tiranes) ne pension dhe me mbi 40 vjet eksperience ne fushen e elektronikes dhe riparimeve.

Riparoj kryesisht TV (LCD - LED). Gjithashtu mund te riparoj edhe pjeset elektronike ose elektrike ne cdo lloj pajisje mjekesore, stomatologjike ose makineri industriale qe perdoren ne fabrika, rrobaqepsi etj.

Cmime jane te arsyeshme. Per riparimin e TV, cmimet variojne nga 2,000 - 4,000 lek ne varesi te defektit dhe pa perfshire cmimin e materialeve. Per pensionistet dhe familjet ne nevoje ka gjithmone nje zbritje.

Garancia e riparimit eshte 1 muaj.

Nese nuk gjenden ne Tirane, pjeset porositen origjinale nga Gjermania, Anglia dhe Italia.

Per nje konsulte paraprake me telefononi ne +355 692919621 (Hakiu - Tirane)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
399

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione