Publikuar: Sht 25 2022 05:14

Servis & Sherbime pajisjesh ne adresen tuaj

LEK

Publikuar: Sht 25 05:14
Shikime: 26
*Servis i specializuar
*Formatim pc dhe laptop
*Riparim printera dhe fotokopje
*Riparim Laptop dhe PC cdolloj difekti
*Pjese per thuajse cdo pajisje elektronike

Kontakt 0675376112
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione