Servis Laptopesh cdo lloj pjese kembimi origjinale

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: USA LAPTOP Sot 16:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Servis Laptopesh cdo lloj pjese kembimi origjinale,
Servis per probleme me motherboardin, karten grafike te laptopit dhe desktopit ne kohe rekord dhe me garanci.
Ekrane te rinj, per cdo model.Identifikim falas i problemit.
Ekrane per cdo laptop
Servisi i montimit falas (per te zevendesuar te demtuarin)10.1'; 14.1' 15,4'; 15.6' duke filluar nga 34 euro

Tastiera te reja per laptop HP,Dell,Acer,Sony,etjetj cmimi 20-24 Euro + montimi falas.

1. HDD SATA 2.5", 200GB, Samsung - 3.000 Leke
2. HDD SATA 2.5", 320GB, Samsung I RI - 3000 Leke
3. HDD SATA 2.5", 500GB, Samsung I RI - 4200 Leke
4. HDD SATA 3,5, 500Gb SAMSUNG I RI- 35 EURO
5. HDD SATA 3.5", 750GB, HITACHI I RI - 40 EURO
6. HDD SATA 3.5", 1000GB, HITACHI I RI- 50 EURO
7. Ekran Laptopi 17.1 Lcd - 2400 leke
etj etj

CMIMET ME TE LIRA NE TREG
Produktet me cilesore.
Ejani na vizitoni ose na kontaktoni
www.usalaptopshop.com
04-22-37037
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim