Samsung galaxy a5 2017 32gb Europian

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS 18 Tet 09:11 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 3 360 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Samsung galaxy a5 2017 32gb Europian
gjendja perfekte 10/10
me.kuti dhe aksesoret origjinal
garanci 1 vit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim