R&R COMPUTER OFRON SERVIS LAPTOP - PC -CELULAR

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Sot 11:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Tiranë
R&R COMPUTER OFRON SERVIS LAPTOP - PC -CELULAR

R&R COMPUTER OFRON PJESE TE NDRYSHME PER LAPTOP & KOMPJUTER & TABLET

SERVIS -LAPTOPI NE NIVEL CHIPI- PC-WORKSTATION

SERVIS -IMAC - MACBOOK PRO - PRO RETINA - AIR ETJ

APPLE - BATERI - EKRAN - SSD - M2-PJESE PER TE GJITHA MODELE APPLE NE GJENDJE STOKU!
COVER MACBOOK - AIR - RETINA ETJ

TASTJERA PER LAPTOP & BATERI NE GJENDJE STOKU!

ANDROID SAMSUNG - LENOVO ETJ & IPAD 2-3-4-AIR-1-AIR-2

HDD-SSD-RAM-EKRAN LAPTOPI-BATERI LAPTOPI & UPS INVERTER Etj

TASTJERE LAPTOPI- FISHE EKRANI- ADAPTOR M2-HDD- E SHUME PJESE TE TJERA KOMPJUTERIKE ..

Per cdo interesim na komunikoni ne numrat e meposhtem & Email

Ne ofrojmë respekt dhe përkushtim ndaj klientëve tanë!

FALEMINDERIT!
“R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane
Tel: +355 69 43 39723
Mail:info@crs.al
Web:crs.al

https://www.facebook.com/CRS.pc
R&R COMPUTER SERVICES
R&R Computer Services (CRS) Servis & Shitje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr KAVAJES, Rr ''Islam Alla ''MULLIRI I VJETER" Tregoje në hartë
0694339723
https://www.crs.al

R&R COMPUTER OFRON SERVIS (BIOS PASS-REBOLLING ETJ

R&R COMPUTER SERVICES
0694339723
Leaflet
R&R COMPUTER SERVICES
MAC 21.5 INCH LATE 2013 SI I RI i5\8\1T  R&R 650 EUR
JBL GO2 - FLIP 5 & CHARGER - 4 & EXTREM 2  R&R COM 3 500 LEK
LENOVO IDEAPAD V130 (SI I RI) N4000/8/120SSD  200 EUR
PC GAMING HP 600 G1 TOWER (SASI E LIMITUAR) 0 LEK
Në fillim