QUICKSHOP Program Marketi, program magazine etj

250 EUR

Shitet nga: BAR-SOFTE-PROFESIONALE 09 Gush 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Program Marketi profesional, program magazine etj
Lidhet me kase fiskale dhe printer termik
Funksionon me barcode reader dhe manualisht ne shitje.
Lidhet dhe me pajisje cashier etj
Cmimi oferte duke filluar nga 250 euro
Perfshihet instalimi dhe trajnimi i perdorimit.
BAR-SOFTE-PROFESIONALE
0699982767
Leaflet
Në fillim