QuickBar probar barpro Program BAR RESTORANT

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS 07 Tet 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 960 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

60 EUR   150 EUR

Komuna: Tiranë
QuickBar Program BAR RESTORANT me 0% interes me keste
Cmimi duke filluar nga 60 euro sipas kerkeses dhe konfigurimit dhe vendodhjes. Per me shume kontaktoni ne nr e kontaktit.
SERVER
SHITJE ME TABLET PER KAMARIERAT OSE NE PC NE BANAK
PIKA SHITJE PER KAMARIERA PA LIMIT
PRINTERA LIDHJE NE RRJET PER BARIN KUZHINEN OSE PER ME SHUME SE NJE BANAK BARI.

LIDHJE ME KASE FISKALE PER KUPONAT TATIMORE
NDARJE E POROSIVE PER BAR, BANAK DHE KUZHINEN.
CMIME KONKURUESE
CMIMI VARION NGA KERKESA DHE SASIA E VENDEVE TE PUNES.
SHITJE ME KESTE ME INTERES 0%
BLI TANI PAGUAJ ME VONE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim