QUADRO K4000 3GB (SUPER OKAZION) 150 EURO

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: R&R COMPUTER SERVICES Sot 14:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Per me shume klikoni linkun e meposhtem!

http://www.pny.eu/professional/explore-all-products/legacy-products/21-nvidia-quadro-k4000


Ky produkt ka 6 Muaj Garanci!

😉Tek Ne Gjithçka Gje 😉

Na kontaktoni në adresat dhe numrat e mëposhtëm.

“R&R” Computer Service . Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane Tel: +355 67 4054018 Tel: +355 69 43 39723 Mail:info@crs.al
Web:crs.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim