Programe Per Bar Restorant Hotel Market

Shitet nga: Vini 30 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 1 940 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 000 LEK

Komuna: Tiranë
Programe te ndrryshme per bare , restorante , hotele ,markete etj . Programet jane ne shqip shume praktike dhe te sigurte mundesi perdorimi ne me shume se 1 kompjuter lidhje me te gjitha kasat fiskale dhe nivele te ndrryshem sigurie i testuar ne shume subjekte dhe cmimet teper te favorshem sipas kerkesave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim