PROGRAM PER MARKET, Hypermarket dyqane etj

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS 07 Tet 10:42 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 3 200 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 EUR   250 EUR

Komuna: Tiranë
QuickPos promarket
Program i licensuar me te gjitha te drejtat e autorit dhe i autorizuar per te drejtat e perdorimit. I njohur nga te gjitha kompanite qe operojn te modeleve te kasave ne treg per Shqiperine dhe Kosove.
PROGRAM PER MARKET, SUPERMARKET, HYPERMARKET, MAGAZINE, PHONE SHOP, TABACCO SHOP ETJ
Klientet tane:
1.Conad Market
2.Albmarket
3.Megatek
4.Albanian Halal Distribution
5.Tabacco shop Flob01
6.LiloMarket (Fier)
Dhe shume te tjere.
Programi ofron:
LIDHJE ME PRINTER TERMIK DHE ME TE GJITHA KASAT FISKALE PER:
SHQIPERI DHE GJITHASHTU KOSOVE

PROGRAMI PER MARKETE FILLON NGA 200 EURO NE VARESI TE KERKESAVE DHE OPSIONEVE TE KERKUARA
NE JU PLOTESOJME CDO LLOJ KERKESE QE MUND TE KENI MJAFTON TE KONTAKTONI NE CEL:
0699982767
OFROJME SHITJE DHE ME KESTE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim