Program Bar, Market, supermarket, hypermarket etj

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS 07 Tet 10:41 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Tiranë
Programi ju ofron mundesi menaxhimi dhe shitje sipas cdo kerkese qe ju mund te keni.
Databaze e te dhenave e pavarur nga pozicioni i shitjes:
Kamarierave per bar restorante ose e shiteses per markete.
Program per:
1. Bar restorant
2. Piceri
3. Kreperi
4. Fastfood
5. Market
6. Magazine
7. Tabako shop etj.
Mundesi blerje dhe me keste me insteres 0%
Vetem me nje karte identiteti
PER ME SHUME.INFORMACION KONTAKTONI
Cel: 0699982767

#oferte #programbari #bar #restorant #piceri #fastfood #kreperi #market #tobaccoshop #iutecredit #iute #pc #computer #thermalprinter #printer #touchscreen #screen #shop #store #magazine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim