Publikuar: Sht 10 2022 10:52

Program anijesh peshkimi deti Maxsea

Publikuar: Sht 10 10:52
Shikime: 35
Lloji i njoftimit:Shitet Njoftim nga: Person fizik Komuna:Tiranë
Hedh program deti MAXSEA me harta, rruge dhe ngecje.Harte e kompletuar.Perdoret per cdo lloj mjeti lundrimi por kryesisht e kemi shituar per anije peshkimi.Ka rruge dhe ngecje qe nga Himara,Durresi,Vjosa,Ishulli I Sazanit, rruget arrijne ne jug deri ne Korfuz te Greqise dhe ne veri deri ne Herceg Novi te Malit te Zi.Ka dhe rruge te anijeve te nisura nga Vlora drejt Italise.
Ky program esht versioni i ri i MAXSEA TimeZero v3
Per me shum kontaktoni ne cel
0675376112
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
35

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione