OKAZION FORMATIME PC,LAPTOP, TAB ETJ.

800 LEK

Shitet nga: Edisoni 29 Maj 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë

FORMATIME PER LAPTOP&DESKTOP
ME TE GJITHA LLOJET E WINDOWS (XP,7,8,10 )

ÇMIMI: VETEM PER 1000 LEKE TE REJA

"SHERBIMIN E OFROJME DHE NE SHTEPITE , ZYRAT, APO AMBJENTET TUAJA PA ASNJE KOSTO SHTESE"

KUJTESE: MBI 4 PC A[P LAPTOP ( ÇMIMI 800 LEKE TE REJA).

NXITONI TE MERRNI SHERBIMIN E DUHUR ME KOSTON ME TE LIRE NE TREG .

SI DHE PROGRAMIN TE CDO LLOJ TABLETE (APPLE, ANDROID, WINN )

ÇMIMI OFERT 500 LEKE TE REJA

CEL: 068 37 33 879 .
Leaflet
Në fillim