Publikuar: Tet 06 2022 08:54

Ofrojme Sherbime IT Ne Zyra/Shtepi si dhe Remote.

LEK

Publikuar: Tet 06 08:54
Shikime: 22
-Instalim programesh:
Paketa Office(word,excel,powerpoint etj.),
Audocad, Revit, Sketchup, Adobe
Photoshop, Ilustrator, Premiere Proi, Lumion
si dhe shume te tjera.

- Support per probleme te ndryshme me pajisjet fizike:
Kompjutera, laptop, printera, maus, tastjera,
kufje etj.

-Support Software per pajisjet, si:

Konfigurim printeri, kompjuterash, rrjeti,
formatim, ruajtje te dhenash,
pershpejtim dhe upgrade
kompjuterash dhe laptopesh etj.


Cmime te arsyeshme sipas sherbimit.
Faleminderit!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione