Monitor 19" dhe 22" inch me touchscreen me prekje

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS 05 Sht 10:58 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Blej këtë produkt për 2 240 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Tiranë
Monitor 19" inch dhe 22" inch me touchscreen me prekje
I pershtatshem per bar restorante markete magazina etj.
Cmimi:
19 inch touchscreen 140 Euro
22 inch touchscreen 189 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim