Publikuar: Nën 16 2022 12:34

Macbook pro 2009 per pjese

EUR

Publikuar: Nën 16 12:34
Shikime: 48
Shitet macbook pro 15 inc 2009 per pjese 8gb ram ekrani si i ri bokser touchpad karikuesi origjinal dhe cdo gje tjeter per 100 euro bateria nuk i punon shitet per pjese pasi i eshte prishur vendi qe lidhet tastiera
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
48
0696706489

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione