Publikuar: Sht 10 2022 10:52

Instalim printerash ne rrjet ne shtepi apo ne zyren tuaj

LEK

Publikuar: Sht 10 10:52
Shikime: 15
Kryejme lidhjen e printerave ne rrjet po ashtu dhe konfigurimin e skanerit ne vendin ku ju ndodheni.

Kontakt: 0675376112
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
15

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione