Gaming Server

Shitet nga: niku 14 Jan 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Komuna: Tiranë
Bejme server per salla Gaming me pak kosto dhe shume favore
1- Mundeson funksionin e cdo kumpjuteri klient te punoje pa hard disk
2- Mundeson Instalimin e nje programi apo nje loje vetem ne Server dhe te gjithe kompjuteret e tjere vetem me nje restart ta marrin kte program
3- Loja behet update ne server dhe te gjithe kopjuterat e tjere jane ok
kurseni energji kohe dhe para.
Per me shume na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim