Formatim

5 EUR

Shitet nga: Bitcoin-Love 07 Pri 17:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Cmimi me i lire per formatimin e laptopit ose desktopit tuaj. Konfirmo perpara me viber ose whatsapp a jam i lire apo jo. Vetem pasdite pas ores 17.

Formatoj vetem me Windows 10, dhe nuk marr persiper asnje version tjeter Windowsi pasi nuk kane fare vlere.

Shenim: PC ose laptopet qe pranoj per format duhet jene minimumi Core 2 Duo dhe te kete te pakten 4GB ddr3 RAM.

Nqf se doni dhe Office 2013 atehere kosto eshte 20 Euro.

Te gjithe programet si Windows si Office me license genuine nga Microsoft.
Leaflet
Në fillim