FORMATIM PC&LAPTOP,500 mij lek

500 LEK

1 000 LEK

Shitet nga: pc 19 Korr 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
FORMATIM PC&LAPTOP,WINDOWS XP,VISTA,7,8..CMIMI 500 MIJ LEK...OFROJM SHERBIM DHE NE SHTEPIT TUAJA PA KOSTO SHTES
Leaflet
Në fillim