formatim dhe programim i kompjuterit

Shitet nga: Rikeldo Ndreu 07 Sht 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Tiranë
Formatoj dhe instaloj sisteme ne kompjutera.
Formatimi behet vetem me windows 10.
Un nuk marre persiper te instaloj sisteme windows xp ose windows 7 per arsye se e kane humbur suportin nga microsoft.

Instalimi i programeve baze dhe drajverave falas .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim