Cpu procesor intel core i5 3.6ghz 3470 gjenerata 3

75 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS 15 Gush 23:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS
KARTE GRAFIKE  G210 1gb DDR3, gt610 2gb ddr3 hdmi 2 500 LEK
TABLET ANDROID 7 INCH I RI NE KUTI 7 000 LEK
Samsung Galaxy Tab 4 7.0 INCH 12 000 LEK
Super oferte Samsung s8 64gb cmimi 195 euro 195 EUR
Cpu procesor intel core i5 3.6ghz 3470 gjenerata 3

75 euro
0699982767
BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS
SERVIS PER KOMPJUTERA DHE CELULARE SHITJE BLERJE PROGRAME TE NDRYSHME KOMPJUTERIK NDERTIME RRJETESH KOMPJUTERIKE ETJ
Visit our store page
DON BOSKO, RR DYTESORE HASAN CEKA PALLATI I OFICERAVE Show on the map
0699982767
https://www.facebook.com/bushajcomputers/
BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS
0699982767
Leaflet
BUSHAJ MOBILE & COMPUTERS
ZHBLLOKIME PER SMARTPHONE IPHONE SAMSUNG ETJ 15 EUR
IPHONE 5C IPHONE 5 IPHONE 5S IPHONE 6 IPHONE 6S 17 500 LEK
TABLET ANDROID 7 INCH I RI NE KUTI 7 000 LEK
 PERGJUES 3 500 LEK
Në fillim