Aparat Kamer Sony alpaha 3000 FullHD

Shitet nga: Pjeter 08 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë produkt për 4 440 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet Aparat sony alpha full Hd bashke me kartmemorie 8 G dhe statike 300 euro i padiskutueshem kush eshte i interesuar te marr ne nr 0685131665
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim