HP 2560P I5 4GB 320HDD DVD-RW

90 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: MAKcomputers 16 Sht 14:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkodër
INTEL I5 GEN2 4GB RAM 320HDD INTEL HD 3000
MAKcomputers
Shitje KompjUter&Laptope te ardhur nga Gjermia&Anglia me garanci dhe te certifikuar.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Zogu I, Xhabije Tregoje në hartë
+355672818333
http://makcomputers.net/
Leaflet
MAKcomputers
MacBook Pro CORE2DUO 2.4  4GB    SSD 128 200 EUR
MACBOOK AIR  13.3" I5 1.3GHz RAM 4GB SSD-M2 128GB 400 EUR
MacBook Pro 13.3" Core i5 8GB  2.3GHZ  SSD 128 370 EUR
Në fillim