Programe Kompjuterash (Software)

0 LEK

Shitet nga: gledis 02 Gush 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shes programe kompjuterash(software) duke filluar nga 500 leke.

Programe te cilet nuk mund ti gjeni falas dhe nuk mund ti paguani dot per shkak te cmimit te larte. perfshihen programe per editim videosh , editim fotosh, sisteme operimi(te gjitha sistemet e mundshme), Anti viruse, Paketat office (2003-2018), Sisteme hakimi (Kali Linux, Parrot, Ubuntu) etj.

Programet jane te gjithe me license edhe per cdo instalim kushton 200 leke.

Editim videosh :
Adobe Premier Pro
Adobe After Effect
Etj.
Editim fotosh :
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Adobe Illustrator
Adobe Photoshop Express
Etj.
Sisteme operimi :
Windows 7, 8, 10. (Professional, Ultimate, etj.)
Linux ( te gjitha sistemet linux psh : ubuntu , Kali Linux, Back Track, TrueOS, etj)
Mac OS
etj .
Ju mundesojme edhe shume programe te tjera kompjuterike me cmimet me te arsyeshme.
Falemnderit !!!
gledis
0695366624

WhatsApp:
0695366624
Leaflet
Në fillim