Ps3 shiten komplet Biznesi Cmim i Diskutu

Shitet nga: Agur 04 Shk 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Gjirokastër
Shiten 4 Ps3 ne gjendje shume te mire pune,te tere jane te pajisur me lojra dhe me leva televizor dhe me kolltuqe kane lojera si :Gta5-pes13 me uptate te 2019 -call of duty black ops 1dhe 2 fifa 18 pes 18 resident evil 2 edhe shume te tjera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim