Servis playstation

1 LEK

Shitet nga: gentian 09 Korr 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ofrojm servis te specializuar per playstation 3 & 4
Riparime te dorezave
Riparime te qarkut te playsytation
Instalojm lojra ne XMB ne playstation 3
Bejm cip per playstation 3
Pjeset e riparimeve behen me pjes te reja dhe origjinale
gentian
0692921494
Leaflet
Në fillim