Servis per iMAC

0 LEK

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 22 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Pastrim fizik nga mbnxehja , Ndrrim i pastes termike ne Procesor dhe Karte Grafike , Upgrade Ram , Procesor etj
Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS "NAD&A" Adresa: Rruga Skenderbeu,#Fier
📲📲Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim