Servis Kompjuterash ''NAD&A''

0 EUR

Shitet nga: Servis Kompjuterash ''NAD&A'' 29 Qer 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Disa nga produktet dhe sherbimet qe ne ofrojme jane keto:
Hard-disk(HDD) per laptop dhe desktop
Ram per laptop dhe desktop
Modherboard
Blloqe ushqimi
Procesore (CPU) Intel ,AMD,XEON,
Karikuesa laptopi (Apple,HP,ACER,TOSHIBA,SONY-VAIO,DELL,SAMSUNG etj)
Antena Wireless , Routera , Karta rrjeti, usb rrjeti Rj45,pci exspres Rj45.
Karta zeri, usb adapter zeri
Adaptore DVI-VGA, DVI-HDMI ,VGA-RJ45, USB-RJ45 etj.
Kompjutera desktop te rinj dhe te perdorur te modeleve te ndryshme,monitor , tastiera ,mausa .
Laptop te perdorur te markave : Dell,HP, Asus ,Lenovo, Apple,Acer,Toshiba etj..
Riparojme kartat grafike ne laptop.
Riprogramim te sistemit operativ Windows , Apple Os X ,Linux ,Android.
Pastrim fizik ne laptopin tuaj ne rast se nxehet shume jashte normave te lejuara dhe ky eshte shkaku kryesor i djegies se kartes grafike ne laptop.
Nderrime ekranesh ne laptop.
Nderrim tastiere ne laptop.
Riparim i bazes se karikimit ne laptop dhe ne tablet.
Riparim i menteshave qe mbajne ekranin ne laptop ne rast thyerje.
Zhbllokim EFI Password ne laptop Apple .
Nderrim hard disku ne laptop dhe desktop.
Riparim monitoresh PC etj.....

Servis Kompjuterash ''NAD&A''
0695227958
Në fillim