Servis Kompjuter "NAD&A"

1 LEK

Shitet nga: SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A" 17 Nën 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ne ofrojmë pajisje dhe komponentë cilësorë te markave te njohura per laptop Apple , Dell , HP , Lenovo ,Acer,Asus,Samsung,Toshiba etj .
🚀Ofrojme sherbime Software and Hardware per kompjuter Desktop,Laptop, Imac, Macbook,MacbookPro,MacbookAir, Monitor me një çmim të volitshëm.
Adresa: Rruga Skenderbeu, #Fier
Tel: +35569 522 7958 Viber ,WhatsApp,Facebook
email: servis1982@yahoo.com
SERVIS KOMPJUTERASH "NAD&A"
+355695227958
Leaflet
Në fillim