Pastrim i Laptopit nga Mbinxehja

2 500 LEK

Shitet nga: flokarti mitro 07 Korr 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
KOMPJUTER SERVIS NAD&A Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp Adresa: Rruga Skenderbeu, Fier Nese laptopi juaj nxehet shume,ventilatori punon fort dhe ndonjehere mund te fiket gjate punes atehere drejtohuni ne servis para sa te jete shume vone nga djegia e kartes grafike. Pastrohet ventilatori nga qimet qe ka mbledhur gjate viteve te punes ,nderrohet pasta termike e procesorit dhe kartes grafike dhe laptopi kthehet ne gjendjen e tij me te mire.
flokarti mitro
00355697517166
Leaflet
Në fillim