Instalim Android ne PC , Laptop

1 900 LEK

Shitet nga: flokarti mitro 17 Qer 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Fier
Ju pelqen te luani FORTNITE PUBG ne Kompjuter , Laptop por nuk keni parametra ?? A e dini qe mund te fitoni edhe me #FORTNITE ?? Ka nje program Affilate https://www.epicgames.com/affiliate/it/overview?lang=it
Na kontaktoni t' ju instalojme sistemin #ANDRIOD dhe mund te shkarkoni cfaredo qe t' ju pelqeje nga #PLAYSTORE !
Na kontaktoni NAD&A Adresa: Rruga Skenderbeu,Fier
Tel: 069 522 7958 Viber WhatsApp
flokarti mitro
00355697517166
Leaflet
Në fillim